Archief in de media

Auteur-uitgever Stefaan Van Laere schenkt een reeks wielerboeken aan de grootste wielerboekenveiling van België en Nederland voor het goede doel

06 April 2015

Gisteren ontving auteur-uitgever Stefaan Van Laere op paazondag (terwijl de Ronde van Vlaanderen aan de gang was) bezoek uit Nederland. Mirko Schrijvershof uit Arnhem kwam een reeks van niet minder dan 25 exemplaren van meerdere gesigneerde wielertitels die Stefaan Van Laere geschreven en/of uitgegeven heeft ophalen voor de grootste veiling wielerboeken van de Benelux. Op zet van de veiling is om geld in te zamelen voor verschillende goede doelen.

Mirko was eerder al op bezoek geweest bij niemand minder dan Eddy Merckx en had zelf op paaszaterdag (voor de derde keer) deelgenomen aan de Ronde van Vlaanderen voor wielertoeristen.

U leest meer over dit lovenswaardig initiatief op

 Je kan hier bieden op volgende boeken:

* Don Fredo - Fred Hamerlinck

* Berten Van Damme - de Leeuw van Laarne

* Robert 'Bertje' Vermeire - kampioen van het volk

* Freddy 'Meesterke' van de cyclocross

* Een renner hoort niet op de grond (wielergedichten en -impressies), allen van de hand van Stefaan Van Laere

* Gestook op de Stokenberg (over de cyclocross van Asse-Krokegem, auteur André Van Bosbeke)

Op de foto: auteur Stefaan Van Laere poserend met zijn laatste wielerboek (Don Fredo - Fred Hamerlinck) samen met Mirko Schrijvershof van de grootste veiling van wielerboeken van België en Nederland.

Deel dit bericht: